بلاگ

راهنمای خرید آینه و کنسول

راهنمای خرید آینه و کنسول

راهنمای خرید آینه و کنسول

آینه کنسول یا میز کنسول یکی از اقلام دکوراسیون منزل است که در اتاق نشیمن، پذیرایی یا سالن مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانی مناسب برای قرار دادن وسایل تزیینی مانند آینه، گلدان، عکس و موارد دیگر که ایده‌های منحصر به فرد شما را نشان می‌دهد و فضایی راحت، گرم و دوستانه به خانه می‌بخشد. جدا از بهبود ظاهر خانه، نصب شیشه شفاف در راهروی کوچک و باریک خانه را بزرگتر نشان می‌دهد.

کنسول‌های آینه در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند و از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. آینه کنسول سلطنتی و اسپرت هر دو نمونه‌های بسیار محبوبی هستند و آینه چوبی نوعی میز کنسول است که سالهاست در مهمان خانه‌ها وجود داشته است.

آینه‌ و کنسول معمولاً بعد از مبلمان، خریداری می‌شوند، بنابراین انتخاب بهترین مدل ممکن است کمی‌گیج‌کننده باشد. در ادامه متن، انواع کنسول‌های آینه و ویژگی‌های آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

برای مشاهده فیمت آینه و کنسول برنزی کلیک کنید.

نکاتی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید

قبل از خرید آینه و کنسول برنزی، باید تصمیم بگیرید که آن را در کجا قرار دهید و زمانی که تصمیم گرفتید، فضای مورد نظر خود را اندازه بگیرید. دانستن ابعاد فضای مورد نظر شما در زمان و هزینه شما صرفه جویی می‌کند.

کنسول‌های آینه گاهی پشت مبل قرار می‌گیرند. اگر قصد دارید میز کنسول را پشت مبل قرار دهید، ارتفاع مبل را اندازه بگیرید.

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید میز کنسول به شما کمک می‌کند تخمین بودجه است. اگر بدانید چقدر هزینه خواهید کرد، گزینه‌های شما محدودتر می‌شود و می‌توانید تصمیم راحت تری بگیرید.

به طور کلی افراد هنگام انتخاب آینه کنسول به مبلمان و سایر وسایل منزل توجه می‌کنند تا با آن‌ها همخوانی داشته باشد اما اگر تصمیم دارید میز کنسول را به نقطه کانونی اتاق تبدیل کنید که از نظر بصری خیره کننده است، بهتر است سبکی متفاوت از بقیه مبلمان اتاق انتخاب کنید.

نکته دیگری که قبل از خرید باید به آن توجه کنید رنگ شیشه کنسول است. اگر اتاق شما کوچک است، از لامپ‌های چوبی استفاده کنید تا اتاق بزرگتر به نظر برسد.

و آخرین نکته ای که قبل از خرید میز کنسول باید به آن توجه کنید استفاده از آن است. اگر قصد دارید میز تحریر را در راهرو نزدیک در قرار دهید، وجود کشو و کابینت آن را کاربردی تر کرده و فضای اضافی برای وسایل مهمانان و اعضای خانواده فراهم می‌کند.

همیشه به یاد داشته باشید قبل از خرید میز کنسول، تصمیم بگیرید که آن را در کجا قرار دهید و فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید، اندازه گیری باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می‌شود.

انواع مدل‌های آینه کنسول

سبک هر منزلی به انسان‌ها حس زندگی می‌دهد و به طور مستقیم علایق شخصی و سبک زندگی شما را منعکس می‌کند. خوشبختانه در انتخاب استایل هیچ درست یا غلطی وجود ندارد و آنچه شما دوست دارید بهترین انتخاب است.

مانند مبلمان، کنسول‌های آینه‌ای در سبک‌های متنوعی عرضه می‌شوند و انتخاب یکی از آنها می‌تواند بسیار دشوار باشد. بنابراین، تقسیم آنها به گروه‌های مختلف، از جمله آینه کنسول سلطنتی و آینه کنسول اسپرت، به شما کمک می‌کند تا تصمیم راحت تری بگیرید. انواع اینه و کنسول شمال:

  • سلطنتی
  • اسپرت
  • مدرن
  • ترکیبی

آینه کنسول سلطنتی

آینه و کنسول‌های سلطنتی معمولا از چوب‌های تیره مانند قهوه ای سوخته یا چوب‌های متوسط ​​مانند فندقی ساخته می‌شوند. آینه و کنسول‌های سلطنتی اغلب با جزئیات استادانه و هنرمندانه ای مانند خاتم کاری، چوب اصلاح شده، پایه‌های کار و دستگیره‌های برنجی برای کشوها و کابینت‌ها ساخته می‌شوند.

آینه کنسول سلطنتی معمولا بزرگتر از انواع دیگر است و لوکس به نظر می‌رسد. گفته می‌شود، اگر مبلمان شما سلطنتی است و فضای کافی دارید، آینه کنسول سلطنتی بهترین انتخاب برای شماست.

راهنمای خرید آینه و کنسول

راهنمای خرید آینه و کنسول

آینه کنسول اسپرت

هدف از ساخت آینه کنسول اسپرت تمرکز بر عملکرد و ظاهر است. خطوط و شکل کلی آینه کنسول اسپرت خطی است، اما گوشه‌های گرد و نرمی‌نیز دارد. آینه اسپرت نسبت به آینه سلطنتی ظاهری آرام‌تر دارد و معمولاً از چوب سبک یا متوسط ​​ساخته می‌شود.

آینه کنسول مدرن

آینه کنسول‌های مدرن معمولاً از اشکال هندسی ساخته می‌شوند که اغلب یکسان نیستند و با استفاده از فناوری‌ها و مواد جدید ساخته می‌شوند. کنسول‌های مدرن معمولا از شیشه یا کروم ساخته می‌شوند. همچنین، هیچ خط صاف یا کاملا گرد و اشکال هندسی جایگزین چند ضلعی وجود ندارد که برای طراحان آینه کنسول مدرن جذاب باشد.

آینه کنسول ترکیبی

این دسته از کنسول‌ها به این دلیل ترکیبی نامیده می‌شوند که اغلب سبک‌های مختلف، به خصوص آینه و کنسول سلطنتی و اسپرت را ترکیب می‌کنند.

آینه کنسول‌های ترکیبی تجملی به نظر نمی‌رسند اما آنقدرها ساده نیستند. مزیت این نوع اینه کنسول‌ها این است که به خوبی با دکوراسیون اسپرت و سلطنتی هماهنگ می‌شوند. همچنین آینه کنسول‌های ترکیبی ساده و کاربردی هستند. از نظر ظاهری آینه کنسول‌های ترکیبی دارای خطوط کلاسیک و لبه‌های گرد بوده و از چوب متوسط ​​و تیره ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *