راهنمای خرید آینه و کنسول

راهنمای خرید آینه و کنسول

مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول سعی دارد تا اطلاعاتی در زمینه دکوراسیون داخلی در اختیار شما مخاطبان عزیز برنزیلا قرار دهد تا بتوانید زمان خرید آینه و کنسول بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید و از انتخاب و خرید خود لذت ببرید.

برای تزیین دکوراسیون منزل خود حتما از مجسمه برنز یا برنز حیوانات استفاده کنید.

آینه کنسول یا میز کنسول یکی از اقلام دکوراسیون منزل است که در اتاق نشیمن، پذیرایی یا سالن مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانی مناسب برای قرار دادن وسایل تزیینی مانند آینه، گلدان، عکس و موارد دیگر که ایده‌های منحصر به فرد شما را نشان می‌دهد و فضایی راحت، گرم و دوستانه به خانه می‌بخشد.

جدا از بهبود ظاهر خانه، نصب شیشه شفاف در راهروی کوچک و باریک خانه را بزرگتر نشان می‌دهد.

کنسول‌های آینه در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند و از مواد مختلفی ساخته می‌شوند که در ادامه مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول به بررسی آن می‌پردازیم.

آینه کنسول سلطنتی و اسپرت هر دو نمونه‌های بسیار محبوبی هستند و آینه چوبی نوعی میز کنسول است که سالهاست در مهمان خانه‌ها وجود داشته است.

آینه‌ و کنسول معمولاً بعد از مبلمان خریداری می‌شوند، بنابراین انتخاب بهترین مدل ممکن است کمی‌گیج‌کننده باشد. در ادامه مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول، انواع کنسول‌های آینه و ویژگی‌های آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

برای مشاهده فیمت آینه و کنسول برنزی کلیک کنید.

نکاتی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید

آینه و کنسول برنزی کد 2103

از موارد مهم راهنمای خرید آینه و کنسول در دکوراسیون داخلی این است که قبل از خرید آینه و کنسول برنزی، باید تصمیم بگیرید که آن را در کجا قرار دهید و زمانی که تصمیم گرفتید، فضای مورد نظر خود را اندازه بگیرید. دانستن ابعاد فضای مورد نظر شما در زمان و هزینه شما صرفه جویی می‌کند.

کنسول‌های آینه گاهی پشت مبل قرار می‌گیرند. اگر قصد دارید میز کنسول را پشت مبل قرار دهید، ارتفاع مبل را اندازه بگیرید.

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید میز کنسول به شما کمک می‌کند تخمین بودجه است. اگر بدانید چقدر هزینه خواهید کرد، گزینه‌های شما محدودتر می‌شود و می‌توانید تصمیم راحت‌تری بگیرید.

به طور کلی افراد هنگام انتخاب آینه کنسول به مبلمان و سایر وسایل منزل توجه می‌کنند تا با آن‌ها همخوانی داشته باشد اما اگر تصمیم دارید میز کنسول را به نقطه کانونی اتاق تبدیل کنید که از نظر بصری خیره کننده است، بهتر است سبکی متفاوت از بقیه مبلمان اتاق انتخاب کنید.

نکته دیگری که در راهنمای خرید آینه و کنسول به آن می‌پردازیم و قبل از خرید باید به آن توجه کنید رنگ شیشه کنسول است. اگر اتاق شما کوچک است، از لامپ‌های چوبی استفاده کنید تا اتاق بزرگتر به نظر برسد.

و آخرین نکته‌ای که قبل از خرید میز کنسول باید به آن توجه کنید استفاده از آن است. اگر قصد دارید میز کنسول را در راهرو نزدیک در قرار دهید، وجود کشو و کابینت آن را کاربردی‌تر کرده و فضای اضافی برای وسایل مهمانان و اعضای خانواده فراهم می‌کند.

نکته دیگر در راهنمای خرید آینه و کنسول این است که همیشه به یاد داشته باشید قبل از خرید میز کنسول، تصمیم بگیرید که آن را در کجا قرار دهید و فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید، اندازه گیری باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می‌شود.

راهنمای خرید آینه و کنسول و انواع مدل‌های آن

سبک دکوراسیون داخلی هر منزلی به انسان‌ها حس زندگی می‌دهد و به طور مستقیم علایق شخصی و سبک زندگی شما را منعکس می‌کند. خوشبختانه در انتخاب استایل هیچ درست یا غلطی وجود ندارد و آنچه شما دوست دارید بهترین انتخاب است.

مانند مبلمان، کنسول‌های آینه‌ای در سبک‌های متنوعی عرضه می‌شوند و انتخاب یکی از آنها می‌تواند بسیار دشوار باشد. بنابراین، تقسیم آنها به گروه‌های مختلف، از جمله آینه کنسول سلطنتی و آینه کنسول اسپرت، به شما کمک می‌کند تا تصمیم راحت‌تری بگیرید. انواع سبک آینه و کنسول:

  • سلطنتی
  • اسپرت
  • مدرن
  • ترکیبی

در ادامه مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول در دکوراسیون داخلی سبک‌های نام برده را بیشتر بررسی می‌کنیم:

آینه کنسول سلطنتی

راهنمای خرید آینه و کنسول

آینه و کنسول‌های سلطنتی معمولا از چوب‌های تیره مانند قهوه‌ای سوخته یا چوب‌های متوسط ​​مانند فندقی ساخته می‌شوند. آینه و کنسول‌های سلطنتی اغلب با جزئیات استادانه و هنرمندانه‌ای مانند خاتم کاری، چوب اصلاح شده، پایه‌های کار و دستگیره‌های برنجی برای کشوها و کابینت‌ها ساخته می‌شوند.

آینه کنسول سلطنتی معمولا بزرگتر از انواع دیگر است و لوکس به نظر می‌رسد. گفته می‌شود، اگر مبلمان شما سلطنتی است و فضای کافی دارید، آینه کنسول سلطنتی بهترین انتخاب برای شماست.

آینه کنسول اسپرت

راهنمای خرید آینه و کنسول

هدف از ساخت آینه کنسول اسپرت تمرکز بر عملکرد و ظاهر است. خطوط و شکل کلی آینه کنسول اسپرت خطی است، اما گوشه‌های گرد و نرمی‌نیز دارد. آینه اسپرت نسبت به آینه سلطنتی ظاهری آرام‌تر دارد و معمولاً از چوب سبک یا متوسط ​​ساخته می‌شود.

آینه کنسول مدرن

راهنمای خرید آینه و کنسول

آینه کنسول‌های مدرن معمولاً از اشکال هندسی ساخته می‌شوند که اغلب یکسان نیستند و با استفاده از فناوری‌ها و مواد جدید ساخته می‌شوند. کنسول‌های مدرن معمولا از شیشه یا کروم ساخته می‌شوند. همچنین، هیچ خط صاف یا کاملا گرد و اشکال هندسی جایگزین چند ضلعی وجود ندارد که برای طراحان آینه کنسول مدرن جذاب باشد.

آینه کنسول ترکیبی

راهنمای خرید آینه و کنسول

این دسته از کنسول‌ها به این دلیل ترکیبی نامیده می‌شوند که اغلب سبک‌های مختلف، به خصوص آینه و کنسول سلطنتی و اسپرت را ترکیب می‌کنند.

آینه کنسول‌های ترکیبی تجملی به نظر نمی‌رسند اما آنقدرها ساده نیستند. مزیت این نوع اینه کنسول‌ها این است که به خوبی با دکوراسیون اسپرت و سلطنتی هماهنگ می‌شوند. همچنین آینه کنسول‌های ترکیبی ساده و کاربردی هستند. از نظر ظاهری آینه کنسول‌های ترکیبی دارای خطوط کلاسیک و لبه‌های گرد بوده و از چوب متوسط ​​و تیره ساخته شده است.

نکات مهم انتخاب در خرید آینه و کنسول

در این قسمت از مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول نکات مهمی را ذکر می‌کنیم که برای خرید هر کدام از مدل‌های آینه و کنسول برای دکوراسیون داخلی که قصد خرید آن را دارید، باید به آن‌ها توجه کنید:

در نظر گرفتن بودجه شخصی برای خرید

همانطور که تا این قسمت از متن گفته شد، تنوع آینه کنسول بالاست و هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند.

همین مسئله شاید انتخاب اولیه این وسیله را کمی سخت کند، اما اگر قبل از اقدام به خرید و مشاهده مدل‌های متنوع آینه و کنسول ابتدا بودجه خود را مد نظر قرار دهید، دایره انتخاب‌های شما محدودتر می‌شود.

در نتیجه تصمیم گیری نهایی برای خرید مدل، جنس و حتی رنگ آینه و کنسول راحت‌تر خواهد شد.

انتخاب رنگ آینه و کنسول با توجه به هارمونی چیدمان خانه

راهنمای خرید آینه و کنسول

تاثیر آینه کنسول به قدری بر زیبایی دکوراسیون داخلی خانه مهم است، که می‌توانید با یک انتخاب اشتباه در رنگ این وسیله کل جلوه خانه و سایر لوازم همچون مبلمان را نیز از بین ببرید.

برای انتخاب بهترین رنگ برای آینه و کنسول ابتدا به بزرگی یا کوچکی خانه دقت کنید. توجه داشته باشید که رنگ‌های روشن برای فضاهای کوچک، باعث بزرگ‌تر دیده شدن محیط می‌شوند.

در مقابل اگر فضای خانه شما محدود نیست، می‌توانید از رنگ‌های زیبایی همچون قهوه‌ای سوخته در آینه کنسول سلطنتی، ترکیب رنگ مشکی سفید در آینه کنسول اسپرت و رنگ طلایی و نقره‌ای در مدل‌های کلاسیک بهره ببرید.

همچنین آینه کنسول در رنگ‌های خنثی و روشن مانند سفید، طوسی و نقره‌ای برای خانه‌های سبک مدرن بسیار مناسب هستند.

کنسول کابینتی و کشودار یا مدل بدون کابین و کشو

در میان انواع مدل آینه کنسول که بررسی کردیم، به مدل کشودار و کابینی نیز رسیدیم. امکاناتی از قبیل داشتن کشو یا کابین بیشتر در آینه کنسول‌های سلطنتی و کلاسیک یافت می‌شود.

در واقع وجود این امکانات در کنسول یک مزیت عالی است، چرا که می‌توان از کشو و بیشتر کابین کنسول به عنوان گنجه یا بوفه برای جای دادن ظروف پذیرایی استفاده کرد.

پس با خرید آینه کنسول کابین دار در حقیقت با یک تیر دو نشان زده‌اید، هم نیاز خانه به یک وسیله دکوری زیبا را رفع کرده‌اید و هم با استفاده از کابین آن لزوم خرید بوفه یا گنجه را حذف نموده‌اید.

اگر آینه کنسول انتخابی شما کشودار بود، به این نکته مهم توجه داشته باشید که حتماً کشوهای آن مدل ساچمه‌ای باشند، تا برای باز و بسته کردن روان‌تر بوده و دیرتر خراب شوند.

لزوم استقامت بالای بدنه آینه کنسول

از خرید آینه کنسول‌هایی که بسیار ظریف و حساس هستند، شدیداً خودداری کرده و فقط مدل‌های نشکن و مقاوم در برابر ضربه را انتخاب کنید.

شما هزینه تقریباً بالایی را بابت خرید این وسیله پرداخت می‌کنید، بنابراین به دنبال مدلی باشید، که حداقل چندین سال بتوانید از آن برای زیبایی خانه خود بهره ببرید.

در این میان آینه کنسول‌های فلزی و چوبی جزو مقاوم‌ترین مدل‌ها هستند و در هنگام انتخاب آینه کنسول شیشه‌ای و فایبرگلس، حتماً میزان استقامت سازه و اتصال قاب دور آینه را به خوبی بسنجید.

آینه و کنسول برنزی کد 2103

ویژگی‌های آینه کنسول برنز

پس از موارد بررسی شده بالا در مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول اکنون ویژگی‌های این محصول را بررسی می‌کنیم:

ماندگاری بالا

اولین ویژگی که درباره آینه کنسول برنز در مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول بررسی می‌کنیم ماندگاری آن است.

اگر به دنبال آینه و کنسولی هستید که دوام بالایی داشته باشد، آینه و کنسول برنز را به شما پیشنهاد می‌کنیم. امکان دارد شما از این جنس آینه خسته شوید اما این آینه دور انداختنی نیست.

اگر زیاد اسباب کشی می‌کنید، آینه و کنسول برنز در تمام این فرآیندها سالم مانده و آسیب نمی‌بیند.

رنگ ثابت

دومین ویژگی که درباره آینه کنسول برنز در مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول بررسی می‌کنیم ثابت بودن رنگ آن است.

هیچ کسی دلش نمی‌خواهد بعد از مدتی آینه و کنسولی که خریده است تغییر رنگ داده و به کهنگی بزند. همه خانم‌ها می‌خواهند آینه و کنسولشان مثل روز اول برق بزند. خوشبختانه آینه و کنسول برنز با آبکاری درجه یک، همیشه مثل روز اولش است.

سرمایه

سومین ویژگی که درباره آینه کنسول برنز در مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول بررسی می‌کنیم استفاده از آن به عنوان سرمایه است.

برنز از فلزات ارزشمند محسوب می‌شود که بعد‌ها می‌توانید آن را فروخته و قیمت به روز محصولتان را دریافت کنید. آینه و کنسول برنز از ارزش مادی نیز برخوردار است و به عنوان سرمایه‌ای زیبا گوشه منزل شما خودنمایی می‌کند.

سنگینی به لحاظ وزن

چهارمین ویژگی که درباره آینه کنسول برنز در مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول مهم است این است که بر خلاف جنس آینه و کنسول آلومینیومی، آینه و کنسول برنز وزن سنگینی دارد. به عبارتی می‌توان گفت آینه و کنسول برنز بیدی نیست که با این بادها بلرزد و به این سادگی‌ها بشکند. سنگینی این جنس از آینه و کنسول به شما حس ارزشمندی و لوکس بودن را خواهد بخشید.

شکیل بودن

پنجمین ویژگی که درباره آینه کنسول برنز در مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول مهم است شیک بودن آن است. آینه و کنسول برنز ظاهر شیکی برای خانه شما ایجاد می‌کند. اگر به زیبایی و چشم گیر بودن خانه تان اهمیت می‌دهید این آینه، گزینه مناسبی برای شما محسوب می‌شود.

قیمت مناسب‌تر نسبت به آینه کنسول نقره

ششمین ویژگی که درباره آینه کنسول برنز در مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول مهم است مقرون به صرفه بودن آن است.

آینه و کنسول نقره قیمت بالایی دارد که برخی از افراد به هر دلیلی تمایل به پرداخت آن ندارند. اما آینه و کنسول برنز دارای قیمت مناسبی است. زوج‌های جوان می‌توانند از این آینه و کنسول برای خانه شان استفاده کنند.

ضربه ناپذیری

آخرین ویژگی که درباره آینه کنسول برنز در مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول مهم است این است که ضربه‌های وارد شده به قاب آینه و کنسول، نمی‌تواند کوچکترین آسیبی به آن برساند. اگر دنبال یک جنس با دوام هستید این گزینه می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

آینه و کنسول برنزی کد 2102

جمع بندی

در مطلب راهنمای خرید آینه و کنسول انواع آینه کنسول را از زوایای مختلف همچون جنس، مدل و کاربری بررسی کردیم و ضمن اشاره به راهنمای خرید بهترین آینه و کنسول در دکوراسیون داخلی شما نیز می‌توانید انواع مدل مختلف و باکیفیت آینه و کنسول برنزی را در از سایت برنزیلا خریداری نمایید.

یکی از محصولات خاص فروشگاه برونزیلا آینه و کنسول برنز می‌باشد. کلیه محصولات برنزی ما دارای کیفیت عالی و بسیار شیک و خاص می‌باشند.

در پایان راهنمای خرید آینه و کنسول توجه داشته باشید آینه و کنسول‌ها به صورت پایه کوتاه و پایه بلند می‌باشند. نمونه‌های پایه کوتاه دارای آینه‌های بلند و کشیده‌تری هستند و نمونه‌های پایه بلند دارای آینه‌های کوتاه‌تری می‌باشند.

شمعدان و ساعت‌های موجود بر روی آینه و کنسول‌ها به صورت اختیاری هستند و شما می‌توانید آینه و کنسول را بدون ساعت و شمعدان نیز سفارش دهید.

برخی از آینه و کنسول‌های برنزی قابلیت ست کردن با ویترین برنزی و ساعت دیواری برنزی، میز تلویزیون برنزی، میز جلو مبلی برنزی و میز عسلی برنزی و میز تلفن برنزی و … را دارد که تاثیر خاصی در چیدمان دکوراسیون داخلی می‌گذارد.

سنگ استفاده شده در آینه و کنسول برنزی از نوع مرمر سفید می‌باشد. البته مرمر سفید در مواردی دارای رگه‌های زرد رنگی می‌باشد.

همانطور که قبلا گفته شد کلیه آینه و کنسول‌های برنزی فروشگاه برونزیلا با ضمانت کیفیت عالی عرضه می‌شود از این رو خیال شما بابت تهیه جنس مرغوب راحت خواهد بود.

امیدواریم مقاله راهنمای خرید آینه و کنسول شما را در انتخاب خرید آینه و کنسول کمک کرده باشد.

پیشنهاد برای شما

دیوارکوب برنزی ست پروانه کد 1001

قیمت اصلی 330,000 تومان بود.قیمت فعلی 300,000 تومان است.

دیوار کوب ست پرستوی برنزی کد 1003

قیمت اصلی 388,800 تومان بود.قیمت فعلی 350,000 تومان است.

جا کلیدی برنزی کد 0905

قیمت اصلی 480,000 تومان بود.قیمت فعلی 432,000 تومان است.

مجسمه گوزن برنزی کد 0212

قیمت اصلی 780,000 تومان بود.قیمت فعلی 702,000 تومان است.

کالسکه تک اسب برنزی دکوری کد 1004

قیمت اصلی 784,800 تومان بود.قیمت فعلی 706,000 تومان است.
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
فروشگاه
لیست دلخواه
0 مورد سبد خرید
حساب کاربری من